Ми працюємо задля того, щоб кожна людина могла насолоджуватися неймовірним смаком та користю ягід, фруктів та овочів! За нашу багаторічну історію на аграрному ринку України, ми змогли досягти великих успіхів та стати лідерами у своїй сфері. А наші продукти користуються чималою популярністю серед величезної кількості споживачів. Батьки віддають перевагу саме нашим ягідкам, бо бажають, щоб їх діти споживали тільки найкраще, найсмачніше та найкорисніше.

Сьогодні «Ековіста» пропонує наступні продукти:

 • малину та лохину;
 • порічку та смородину;
 • аґрус та ожину;
 • жимолость;
 • п’ять сортів яблук;
 • та широкий асортимент овочів.

Тільки на вирощування ягід ми маємо близько 180 га землі у Львівській та Хмельницькій областях. Окрім цього під яблуневі сади у нас відведено більше ніж 170 га. Ми пропонуємо відбірні яблука таких сортів: Оріон, Ред Топаз, Розелла, Луна, Сіріус.

Наша місія та цілі сьогодні

Незважаючи на те, що наша компанія займає лідерські позиції на українському аграрному ринку, ми прагнемо більшого. Головна мета – подарувати смачні, екологічно чисті ягоди та яблука всьому світу! Ми встановлюємо та підтримуємо контакти з поважними закордонними партнерами, і цим додатково засвідчуємо свою високу репутацію.

«Ековіста» створює найоптимальніші умови для вирощування найкращої продукції на своїх землях. Протягом усього виробничого процесу – від посадки до збору врожаю – ми відмовляємося від використання хімічних добрив та пестицидів, обираючи лише натуральне та природне!

Окрім цього, ми робимо все можливе, щоб наші співробітники могли професійно зростати. Ми надаємо велике значення їхній самореалізації, опануванню новими навичками. Завдяки цьому ми стали компанією мрії для талановитих та амбітних людей!

Наша місія полягає у наступному:

 • розвивати культуру споживання ягід в Україні та у світі;
 • забезпечити людям доступ до якісних корисних продуктів;
 • популяризувати ідею здорового способу життя та сприяти покращенню здоров’я наших громадян.

 

Ми цілеспрямовано крокуємо до поставленої мети! У цьому нам допомагають знавці своєї справи.

Плани на майбутнє

Компанія «Ековіста» дарує споживачам смачні, корисні ягоди та фрукти. Ми не припиняємо свій розвиток, прагнемо досягти ще більших висот! Ми маємо такі плани на майбутнє:

 1. Зробити наші ягоди та фрукти ще доступнішими, продовжуючи розширяти дилерську мережу та налагоджувати контакти із новими партнерами.
 2. Надати співвітчизникам можливість купувати наші продукти за кращою ціною, вдаючись до новітніх технологій задля кращої врожайності та контролюючи процес ціноутворення.
 3. Зайняти впевнені позиції на міжнародному ринку, збільшуючи обсяги імпорту нашої продукції.

Ми докладаємо максимум зусиль задля досягнення наших цілей і віримо, що незабаром зможемо їх досягти.

Наші робітники

Усе, що ми маємо на сьогоднішній день, не було би можливим без наших спеціалістів. Адже вони прикладають максимум зусиль, щоб вирощувати здорові та родючі культури, доглядають за рослинами протягом року, збирають багаті врожаї. Кожна ягідка знімається вручну, тому залишається цілою, не пошкодженою. Саме у такому вигляді наша продукція потрапляє на прилавки магазинів.

У нас працюють люди, які:

«Ековіста» є компанією з відкритим ставленням до нових ідей та технологій, що підвищують конкурентоспроможність і капіталізацію бізнесу. Ми будуємо свою діяльність, покладаючись на кращі міжнародні практики, і додаємо до них свій досвід. Завдяки цьому ми змогли стати лідерами на українському ринку.

Обирайте найкраще! Обирайте «Ековіста»!

ЕкоВіста

«Разом із поставками ягід, які справді викликають захоплення у споживачів, у нас є можливість зробити реальний внесок у здоров’я, процвітання і життєву стійкість майбутніх поколінь»

Акції та новини

Дивитись всі

Наші партнери

маєте запитання?

Зв’язатися з нами